Paket24 Premijer liga/sezona 2023/24.



1.kolo 09/10.09.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

PPD Zagreb

Moslavina

37:21

Sesvete

Karlovac

28:24

Gorica

Varaždin 1930

27:28

Trogir

Osijek

25:25

1.kolo 09/10.09.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Nexe

KTC

37:19

Poreč

Bjelin Spačva Vinkovci

24:23

Dubrava

Ribola Kaštela

30:31

Metković-Mehanika

Rudar

28:22

2.kolo 16/17.09.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Osijek

29:29

Varaždin 1930

Trogir

25:23

Karlovac

Gorica

28:28

PPD Zagreb

Sesvete

36:30

2.kolo 16/17.09.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Rudar

29:25

Ribola Kaštela

Metković Mehanika

21:27

Bjelin Spačva Vinkovci

Dubrava

34:22

Nexe

Poreč

33:25

3.kolo 23/24.09.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Sesvete

Moslavina

30:23

Gorica

PPD Zagreb

24:31

Trogir

Karlovac

29:15

Osijek

Varaždin 1930

30:33

3.kolo 23/24.09.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Poreč

KTC

32:18

Dubrava

Nexe

21:36

Metković Mehanika

Bjelin Spačva Vinkovci

27:27

Rudar

Ribola Kaštela

32:24

4.kolo 30.09./01.10.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Varaždin 1930

31:27

Karlovac

Osijek

28:25

PPD Zagreb

Trogir

36:31

Sesvete

Gorica

33:33

4.kolo 30.09./01.10.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Ribola Kaštela

26:22

Bjelin Spačva Vinkovci

Rudar

33:27

Nexe

Metković Mehanika

38:29

Poreč

Dubrava

31:17

5.kolo 07/08.10.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Gorica

Moslavina

29:25

Trogir

Sesvete

21:22

Osijek

PPD Zagreb

20:31

Varaždin 1930

Karlovac

30:21

5.kolo 07/08.10.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Dubrava

KTC

31:25

Metković Mehanika

Poreč

25:20

Rudar

Nexe

29:33

Ribola Kaštela

Bjelin Spačva Vinkovci

21:29

6.kolo 14/15.10.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Karlovac

31:20

PPD Zagreb

Varaždin 1930

44:33

Sesvete

Osijek

32:18

Gorica

Trogir

24:26

6.kolo 14/15.10.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Bjelin Spačva Vinkovci

17:25

Nexe

Ribola Kaštela

36:18

Poreč

Rudar

26:25

Dubrava

Metković Mehanika

30:25

7.kolo 21/22.10.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Trogir

Moslavina

32:30

Osijek

Gorica

27:26

Varaždin 1930

Sesvete

31:37

Karlovac

PPD Zagreb

25:40

7.kolo 21/22.09.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Metković Mehanika

KTC

27:19

Rudar

Dubrava

29:33

Ribola Kaštelaa

Poreč

22:30

Bjelin Spačva Vinkovci

Nexe

27:36

8.kolo 28/29.10.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

PPD Zagreb

27:37

Karlovac

Sesvete

27:37

Varaždin 1930

Gorica

28:28

Osijek

Trogir

34:25

8.kolo 28/29.10.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Nexe

22:35

Bjelin Spačva Vinkovci

Poreč

21:20

Ribola Kaštela

Dubrava

28:37

Rudar

Metković Mehanika

34:33

9.kolo 11/12.11.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Osijek

Moslavina

32:29

Trogir

Varaždin 1930

32:30

Gorica

Karlovac

36:25

Sesvete

PPD Zagreb

25:29

9.kolo 11/12.11.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Rudar

KTC

22:22

Metković Mehanika

Ribola Kaštela

29:23

Dubrava

Bjelin Spačva Vinkovci

26:27

Poreč

Nexe

23:33

10.kolo 18/19.11.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Sesvete

22:26

PPD Zagreb

Gorica

35:24

Karlovac

Trogir

25:22

Varaždin 1930

Osijek

35:29

10.kolo 18/19.11.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Poreč

22:29

Nexe

Dubrava

35:28

Bjelin Spačva Vinkovci

Metković Mehanika

30:27

Ribola Kaštela

Rudar

21:31

11.kolo 25/26.11.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Varaždin 1930

Moslavina

34:29

Osijek

Karlovac

24:30

Trogir

PPD Zagreb

28:34

Gorica

Sesvete

35:36

11.kolo 25/26.11.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Ribola Kaštela

KTC

22:26

Rudar

Bjelin Spačva Vinkovci

42:35

Metković Mehanika

Nexe

22:39

Dubrava

Poreč

25:25

12.kolo 02/03.12.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Gorica

29:30

Sesvete

Trogir

37:24

PPD Zagreb

Osijek

37:28

Karlovac

Varaždin 1930

31:33

12.kolo 02/03.12.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Dubrava

26:21

Poreč

Metković Mehanika

32:18

Nexe

Rudar

42:27

Bjelin Spačva Vinkovci

Ribola Kaštela

39:23

13.kolo 09/10.12.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Karlovac

Moslavina

35:29

Varaždin 1930

PPD Zagreb

29:42

Osijek

Sesvete

23:34

Trogir

Gorica

28:26

13.kolo 09/10.12.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Bjelin Spačva Vinkovci

KTC

31:33

Moslavina

Nexe

25:34

Rudar

Poreč

35:35

Metković Mehanika

Dubrava

21:23

14.kolo 16/17.12.2023. Grupa A

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

Moslavina

Trogir

24:23

Gorica

Osijek

40:26

Sesvete

Varaždin 1930

38:32

PPD Zagreb

Karlovac

40:29

14.kolo 16/17.12.2023. Grupa B

DOMAĆIN

GOST

REZULTAT

KTC

Metković Mehanika

34:28

Dubrava

Rudar

22:25

Poreč

Ribola Kaštela

33:24

Nexe

Bjelin Spačva Vinkovci

46:39

 

 

 












zbor rukometnih sudaca istarske županije pula